Nasza firma została założona w 1979 roku jako serwis napraw samochodów osobowych i dostawczych. Od początku rozwijała się z dużą dynamiką i obecnie jest jedną z najlepiej wyposażonych i zaawansowanych technicznie serwisów w regionie.

W latach 1993 do 2000 Autoport był Serwisem Autoryzowanym marki SEAT Volkswagen Group a do 2003 do 2010 Bosch Car Service.

Samochodami zajmujemy się w sposób profesjonalny i przy użyciu rozwiązań technologicznych umożliwiających rzetelne i trwałe naprawy. Przewodnią zasadą naszej firmy zawsze jest uzyskanie pełnej satysfakcji naszych klientów, dlatego oferujemy samochody zastępcze na czas trwania naprawy.

Dbamy o zaufanie naszych klientów, dlatego regularnie informujemy ich o postępie naprawy powierzonego pojazdu nie tylko telefonicznie, lecz również poprzez e-maile, zawierające wyjaśnienie prowadzonych napraw i cyfrowe zdjęcia pojazdów pozostawionych pod naszą opieką, przedstawiające postęp napraw.

W sytuacji, kiedy możliwa jest natychmiastowa naprawa defektu pojazdu, zapraszamy naszych klientów do odpoczynku w klimatyzowanym pomieszczeniu. Zawsze częstujemy świeżo zaparzoną kawą Idee Kaffee, i oferujemy możliwość obserwacji naszych specjalistów podczas pracy nad Państwa samochodem przez okno wychodzące na warsztat pracy.

Dokładamy też starań o ochronę własności klienta. Autoport korzysta z usług firmy monitoringującej teren 24h oraz niezwykle czułych zabezpieczeń alarmowych. Ponadto, ukryte kamery rejestrują i archiwizują obraz non-stop, co przyczynia się do wysokiej jakości zabezpieczeń i pewności o bezpieczeństwie samochodu nam powierzonego.

Firma współpracuje z wieloma ubezpieczalniami (między innymi z Alianz, Hestią, PZU, AVIVA, Uniqą, oraz Wartą itp. wykonując naprawy powypadkowe w systemie bezgotówkowym.

Wyposażenie i doświadczenie własne oraz te nabyte podczas kilkuletniej współpracy serwisu z Seat Volkswagen Group oraz z Boschem dały wyjątkową bazę umiejętności wykorzystywanych podczas napraw.

Dla studentów i emerytów specjalne rabaty !